Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам 3-к квартиру 72м2 в Днепровском районе, Каменское

16 000 грн /мес.
373 $
223 грн /m2

Площадь:
72 м2
Площадь кухни:
8 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
8 из 10

Одна лоджия, один санузел раздельный

Код:
1865240
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  21
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Козіцька Яна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#127969; Здам в оренду 3-кімнатну квартиру! #128205; Перша оренда! Мінімальний термін — 1 рік. Квартира повністю укомплектована меблями та побутовою технікою — все зроблено для себе, з душею та якістю. #128313; Ремонт у кухні — свіжий, 2 місяці тому. #128313; Нова техніка: індукційна варильна поверхня, електрична духова шафа, мікрохвильова піч, витяжка. #128313; Є все необхідне: посуд, кухонне приладдя, праска, пилосос, ковдри, подушки, рушники тощо. #128313; Встановлений газовий лічильник, за бажанням можна поставити газову панель. #128313; Квартира підключена до пульта охорони, сигналізація Ajax. #127807; Зручне розташування: поруч дитячі садки, школи, супермаркети, автостоянки. Неподалік — сосновий ліс для прогулянок на свіжому повітрі. До Блакитного озера — лише 10 хвилин на авто. #128104; #128105; #128103; #128102; Ідеальний варіант для сім'ї з дітьми від 6 років. #128021; Без домашніх тварин. #128222; Деталі за телефоном

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 111839439