Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 68м2 в Приднепровском районе, Черкассы

89 000 $
3 813 523 грн
1 309 $ /m2

Площадь:
68 / 64 / 10 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
4 из 10

Один санузел раздельный

Код:
1865321
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  15
Агентство недвижимости
Андрієнко Микола
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається простора та затишна 3-кімнатна квартира на комфортному 4-му поверсі 10-поверхового цегляного будинку по вул. Нижня Горова. Житло з сучасним євроремонтом із якісних матеріалів, утеплене з зовні, балкон і лоджія оздоблені і засклені. Зручне планування: окремі кімнати, роздільні ванна та туалет, що зручно для всієї сім'ї. У квартирі встановлено кондиціонер, захист від перепадів напруги, домофон, проведений швидкісний інтернет. Меблі та техніка залишаються для нових власників: кухня з газовою поверхнею, духова шафа, витяжка, новий холодильник, пральна машина, а також усі меблі в кімнатах (крім телевізора). Дитяча облаштована ліжком, шафою та робочим місцем для навчання. Стан квартири – відмінний, не потребує жодних додаткових вкладень: заходь і живи! Локація максимально зручна для життя сім'ї: поруч продуктовий магазин «Делікат», школи №21 та №31, дитячий садок, містечко «Казка». До ТЦ «Дніпро Плаза» лише 7 хвилин пішки, поруч зупинки транспорту, що дозволяє швидко дістатися в будь-яку частину міста. Квартира світла, простора, у теплому цегляному будинку з розвиненою інфраструктурою. Ідеальний варіант для тих, хто цінує комфорт і якість. Торг можливий для реального покупця! Телефонуйте - організуємо перегляд у зручний для вас час! Покупець сплачує комісію агентству нерухомості