Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 48.5м2 в Приднепровском районе, Черкассы

48 200 $
2 065 301 грн
994 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
48.5 м2
Комнат:
1
Тип:
Раздельные

Этаж:
7 из 9

Один санузел совмещенный

Код:
1903598
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  23
Агентство недвижимости
Великанова Вікторія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 1-кімнатної квартири в сучасна новобудова економкласу, 9-поверховий будинок на 60 квартир Квартира загальна площа: 48,5 м #178; на 7 поверсі, 1 Санвузол, є балкон. Без комісії для покупця Переваги ЖК та будинку: будинок з цегли (60 см) з утепленням графітовим пінополістиролом 10 см, панорамні вікна з енергоощадними склопакетами, сучасні енергоефективні технології — економія на комунальних послугах, центральне опалення з індивідуальним лічильником у кожній квартирі, закрита прибудинкова територія, облаштований паркінг для мешканців Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для інвестиції під оренду. Є інші варіанти одно та двокімнатних квартир на різних поверхах.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 212899062