Позвонить Сообщение

Продам дом 88м2 на Моховая ул. 176 в Амур-Нижнеднепровском районе, Днепр

75 000 $
+7.1%
3 213 643 грн
853 $ /m2

Площадь:
88 м2
Участок:
10 сот.

Этажей:
2

Код:
1912182
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  33
Агентство недвижимости
Костіна Юлія
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонується до продажу затишний та продуманий будинок площею 88 м #178; на ділянці 10 соток правильної форми. Розташований неподалік від Полтавського шосе,поряд річка і ліс. Перший поверх з якісним ремонтом (2023 рік) — робили для себе, з дорогих матеріалів Повністю укомплектований меблями та технікою — можна одразу заїжджати і жити Другий поверх — під ваше оздоблення вже тільки потребує чистового оздоблення(ідеальна можливість зробити простір під себе) Комфорт та технічні переваги: • заведено 16 кВт електроенергії • електроопалення • генератор 6 кВт на весь будинок • зарядка для електромобіля 7 кВт • інверторний кондиціонер (працює до -25°C) • вода зі свердловини + система фільтрації • встановлена сигналізація по всьому будинку • 10 соток правильної форми • засіяна доглянутою травою • молоді фруктові дерева • є тепличка Будинок розташований у молодому, перспективному районі з хорошими сусідами, неподалік від річки та лісу — ідеальне місце для життя та відпочинку. Ідеальний варіант для тих, хто шукає готовий дім із можливістю реалізувати власні ідеї на другому поверсі. Важливо!!!Покупець не сплачує комісію!!!

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22389592