Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 80м2 в городе (пригороде), Черновцы

106 000 $
4 541 949 грн
1 325 $ /m2

Площадь:
80 м2
Площадь кухни:
18 м2
Комнат:
3

Этаж:
5 из 10

Код:
2004712
Обновлено:
22-05-2026
Просмотры:  5
Агентство недвижимости
Рієлтор
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається чудова 3х кімнатна новобудова в ЖК Родоліт. В квартирі зроблена вся чорнова сантехніка та елекстрика.Тепла підлога по всій квартирі. Поставлений італійській газовий котел Ariston.По всіх кімнатах вже стоять батареі. В санвузлі інсталяція. Квартира находиться в чудовій бажаній локаціі . Для більш детальноі інформаціі дзвоність в зручний для вас час.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213288526