Позвонить Сообщение

Продам дом 98м2 на Набережная ул. в Новоалександровка с., в Днепровском районе, Днепропетровская обл.

130 000 $
5 570 315 грн
1 327 $ /m2

Площадь:
98 м2
Участок:
12 сот.

Этажей:
1

Код:
2005402
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  7
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Ексклюзивна пропозиція.! У продажу шикарний будинок з басейном та ландшафтним дизайном, 12 сотів. Будинок нової будівлі у новій нарізці ділянок у смт.Олександрівка, 20км до Міст Сіті. Будинок 2020 року, повністю мебльований, є вся необхідна побутова техніка та меблі, осмос на воду, охорона, інтернет, вайфай, відео. Басейн, ландшафт, хвойні великомірні завезені не з нашого регіону, газон. Будинок будувався не на продаж, а для себе використовувалися тільки якісні матеріали. Зараз в оренді за 1500 $. Вартість на сьогодні зі знижкою всього: 130 000 $ комісія з покупця. (навесні вартість підніматиметься) Із задоволенням відповім на всі питання, що Вас цікавлять. Ваш фахівець із нерухомості Олег Шевченко.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22363481