Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 6сот., Корея, в Ленинском районе, Винница

105 000 $
4 499 100 грн
17 500 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
6 сот.

Код:
2008703
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  8
Агентство недвижимости
Оксана Іванівна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ПРОДАЖ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ З ДАЧНИМ БУДИНКОМ м. Вінниця, район Корея, Генерала Арабея Продається дуже перспективна земельна ділянка у одному з найкращих районів Вінниці Корея. Ідеальний варіант як для дачного відпочинку, так і для будівництва сучасного будинку мрії у межах міста. Головна перевага цієї ділянки локація. Тут поєднується тиша, природа та максимально зручний доступ до міста. Локація: лише 5 хвилин до центру Вінниці близько 300 метрів до лісу тиха зелена вулиця зручна транспортна розвязка у будь-яку частину міста хороший підїзд На ділянці є цегляний дачний будинок, який можна: використовувати як дачу вже зараз оновити та зробити затишний заміський будинок використовувати на період будівництва нового будинку Сама ділянка дуже атмосферна: багато зелені фруктові дерева простір для саду, тераси, басейну чи зони барбекю тиша та свіже повітря Це саме той варіант, де можна побудувати красивий приватний будинок у межах міста та при цьому жити поруч із природою. Ідеально для: - будівництва будинку мрії -дачі для відпочинку -інвестиції у землю в хорошому районі -людей, які цінують спокій та природу, але не хочуть жити далеко від міста Деталі та перегляд у повідомлення або за телефона

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 26163579