Позвонить Сообщение

Продам Помещение 205м2 на Сырецкая ул. 39, Сырец, в Шевченковском районе, Киев, метро Дорогожичи

225 000 $
9 640 929 грн
1 098 $ /m2

Площадь:
205 м2

Код:
2011094
Обновлено:
21-05-2026
Просмотры:  6
Агентство недвижимости
Андреева Анна Володимирівна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

На продаж пропонується окрема стояча будівля 205 кв.м біля метро Дорогожичі Будівля потребує ремонту, встановлені пластикові вікна, газ, світло, вода, каналізація поруч. Третій поверх високий Н-4,5 Можно розділити на два поверхи, або дободувати вгору. Ідеально підійде під хостел, виробництво, магазин, склад

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 24106612

Адрес дома: Сырецкая ул., 39, Киев, Шевченковский район, Сырец