Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам Помещение 242.57м2 в Соломенском районе, Киев, метро Вокзальная

215 143 грн /мес.
5 021 $
887 грн /m2

Площадь:
242.57 м2

Код:
2012173
Обновлено:
22-05-2026
Просмотры:  4
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Фурман Ярослав
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонуємо в оренду просторий, світлий та повністю укомплектований зал, розташований у локації з надпотужним трафіком! Локація – ТОП: Центр міста (зручна транспортна розвязка, хвилини пішки від метро/зупинок громадського транспорту). Розвинена інфраструктура поруч: паркінг, кафе, бізнес-центри. Характеристики та переваги простору: Планування: Простора основна зала (open space) + комфортні роздягальні (чоловіча/жіноча), душові, санвузли та зона рецепції/очікування. Вентиляція та клімат: Потужна припливно-витяжна вентиляція та кондиціонування (завжди свіже повітря та комфортна температура для інтенсивних тренувань). Освітлення: Якісне LED-освітлення (ідеально для фото та відео в соцмережі) + великі вікна (багато денного світла). Підлога: Професійне покриття (амортизуючий спортивний лінолеум / спеціалізований ламінат / татамі — вказати ваше), що знижує навантаження на суглоби. Звук: Встановлена якісна акустична система по всьому периметру залу. Кому ідеально підійде: Студіям фітнесу, стретчингу, пілатесу або йоги. Школам танців (сучасні, бальні, соціальні). Секціям єдиноборств або кросфіту. Для проведення майстер-класів, спортивних семінарів та приватних тренувань.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 15126464