Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 5.3сот. в Замостянском районе, Винница

65 000 $
2 785 157 грн
12 265 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
5.3 сот.

Код:
2012645
Обновлено:
23-05-2026
Просмотры:  4
Агентство недвижимости
Яна Кравчук
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж земельної ділянки Ім. Вінниця, район Київської 1-й провулок Стеценка, 21 Площа 5, З сотки Призначення під будівництво Комунікації: Газ Електроенергія Переваги: На ділянці є фундамент під будинок Є частина будинку Зручне розташування Тиха вулиця та хороший район для проживання

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 26163814