Позвонить Сообщение

Продам 4-к квартиру 95м2 на Максимовича Михаила (Трутенко Онуфрия) ул. 3д, Голосеево, в Голосеевском районе, Киев, метро Васильковская

175 000 $
7 498 500 грн
1 843 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
95 м2
Площадь кухни:
20 м2
Комнат:
4

Этаж:
16 из 25
Стены:
Монолит

После ремонта, два санузла

Код:
2012681
Обновлено:
23-05-2026
Просмотры:  2
Агентство недвижимости
оксана
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається квартира в новобудові ЖК "4 Сезони" комфорт-класу з капітальним ремонтом. Площа квартири 95 м², кухня-студія 20 м². Квартира має нестандартне планування. Розташована квартира в спальному районі Університетське містечко, поруч зі станцією метро Васильківська. Це робить ваше пересування Києвом легким та зручним. Квартира знаходиться на 16/25 поверсі. Продається разом з побутовою технікою (телевізор, варильна панель, електрична духовка, холодильник) та меблями. Інтернет Wi-Fi. Безпека житлового комплексу забезпечується кодовим замком, відеонаглядом, парканом та наявністю укриття. Не втрачайте можливість придбати цю комфортну квартиру в самому серці міста! Телефонуйте зараз! Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-322-007-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 7058412

ЖК Амурский

Адрес дома: Максимовича Михаила (Трутенко Онуфрия) ул., 3д, Киев, Голосеевский район, Голосеево