Продажа квартир в хрущевках до 1000000 грн — метро Алексеевская, Шевченковский (Дзержинский) район, Харьков (вторичный рынок и новостройки от застройщика)
Объект SL-309060
АдресПавлово Поле, вулиця 23-го Серпня 13А
Количество комнат 2
Тип объекта квартира
Тип стен кирпич
Площадь 41м2 / 28м2 / 6м2
Этаж / Этажность 4 / 5
Планировка раздельная
Ремонт жилое состояние
Отопление централизованное
Санузел совмещенный, ванная
Код об'єкту #18250
Продам 2 к квартиру Павлове Поле біля метро 23 Серпня 5 хвилин пішки, що знаходиться на вул. 23 Серпня, 42.
Поверх 5/5.
Сертифікат єВідновлення - так!
Затишна квартира загальна площа 46 м2, кухня 6 м2 з новим ремонтом.
Залишається вся побутова техніка: плита, духова шафа, холодильник, мікрохвильова піч, витяжка, чайник, кондиціонер, ТБ, бойлер.
З меблів у вітальні - диван, тумбочка, спальня - ліжко, тумбочки, шафа, прасувальна дошка. У коридорі також є шафа.
Кухня - вбудована кухня, стіл, стільці. Все потрібне для життя є.
2018 року повністю змінювали дах. Ремонт свіжий. Тільки не зроблено балкон. Балкон потребує ремонту, не засклений.
Розвинена інфраструктура, поряд метро, зупинка громадського транспорту, супермаркети, ринок, школи, садочки та ін.
Записуйтесь на перегляд!
Код 18093
Продам 2-х кім. квартиру
Харків Центр, Держпром, вул. Данилевського. Тихий ідеальний центр
7 хвилин пішки до метро Наукова та Держпром.
Вікна на школу, 100 метрів до школи №105
Сталінка, 1/5 поверх, цегляний будинок Залізобетонні перекриття.
Може підійти під нежитловий фонд чи офіс.
Стеля 4 метри. Великі вікна,
Світла сонячна сторона.
47м2, 2 кімнати кухня ванна комора. Ідеальне планування.
Запрошуємо на перегляд
Продам 1-кімнатну квартиру | Павлове Поле, навпроти супермаркету «Клас»
Локація:
Центр Павлового Поля
1 хвилина до метро «23 Серпня»
Поруч школи, дитячі садки, ринок, медзаклади, зупинки транспорту
Будинок:
4-й поверх із 5
Білий цегла, теплий та надійний
Квартира в середині будинку — завжди тиха та тепла
Квартира:
Світла, затишна, доглянута
Якісний ремонт
Газ
Вбудована шафа-купе в передпокої
Добротні меблі у кімнаті
Встановлені лічильники на газ, світло і воду
Продається з усіма меблями та технікою — заходь і живи!
Переваги:
Ідеально підходить як для власного проживання, так і для орендного бізнесу
Ліквідний об’єкт, вигідна інвестиція
Код 17103
Продам. Павлове Поле. 23 серпня-Ботанічний Сад. Затишна, чиста 2-х кімн. кв. з заскленим балконом, розташована на 4 поверсі, зовнішні стіни утеплені. Стіни з цегли. Площа 43 м квадратних. Вікна пластикові. Труби оновлені, підлога - коридор, кухня плитка не слизька, в кімнатах - хорошої якості ламінат. В меньшій кімнаті - велика шафа дуже містка, стіл, полиці, натяжна стеля, дитяче дитяче ліжко зі спальним місце на другому поверсі, внизу місце для книг і іграшок, на стіні місце для підключення телевізора, нічник. Стіни в квартирі - шпалери, в кухні - плитка і під натуральний камінь і шпалери.В другій кімнаті - шкіряний розкладний диван, камін, вихід на засклений і утеплений балкон. В кухні - стіл змінного розміру, табурети, газ. плита, холодильник, пральна машина, газова колонка (змінена), місце під телевізор, багато місця для зберігання, навісна тумбочка. Подвійні вхідні двері, одна з них металева броньована. Підведена охоронна сигналізація. В квартирі 3 дуже великі шафи зроблені на замовлення, місяця для речей дуже багато. Кондиціонер. Дитяче ліжко, шкіряний диван, пилосос - по бажанню, можуть залишитись. Сейф. На балконі закрита велика тумбочка під зберігання різних речей. Зелений район, стадіон, площадка для вигулювання собак, дитячі майданчики. Близько дитсадок, школи, гімназія, жіноча консультація, дитяча і доросла лікарні, роддом, магазини, метро, тролейбуси, базар, аптеки, банки, Ботанічний сад, канатна дорога. ТОРГ.
Код об'єкту #17113
Метро 23 серпня Вулиця 23 серпня Павлове поле центр Ботсад
Продається 2-х кімнатна студійна квартира (кухня-студія та спальня), на 2-му поверсі 5-ти поверхового цегляного будинку, з сучасним ремонтом. Квартира не торцева, знаходиться на вулиці 23 серпня
Залишається побутова техніка (пральна машина, кондиціонер, бойлер, настільна посудомийна машина, плазмовий телевізор, холодильник) та меблі (вбудована кухня, 2 дзеркальних шафи-купе, двоспальне ліжко та розсувний диван-канапе, скляний стіл зі стільцями)..
Код об'єкту #18515
Продам 2-кімнатну квартиру біля м. Наукова!
Затишок, простір і чудова локація!
Локація:
– 3 поверх із 5 — зручний і комфортний.
– Всього кілька хвилин до метро «Наукова».
– Поруч Центральний парк і цілюще джерело — ідеальне місце для прогулянок та відпочинку.
Про квартиру:
– Загальна площа — 47,5 м².
– Роздільні кімнати, двостороннє планування.
– Заміна столярки, на підлозі — якісний паркет.
– Балкон засклений та обшитий деревом.
– Встановлені біметалеві радіатори опалення.
– Взимку квартира дуже тепла, а влітку прохолодна, адже з обох боків — зелені насадження.
– Повністю укомплектована всім необхідним для комфортного життя.
Ідеальний варіант як для власного проживання, так і для здачі в оренду.
Телефонуйте вже сьогодні — ця квартира точно варта вашої уваги!
Код об'єкту #17064
Пропонується к продажу 1к квартира на Павловому Полі, метро 23 серпня, вулиця Дерев'янка.
Квартира загальною площею 30 м2 розташована на 3 поверсі 5 поверхового будинку.
Формат квартири: окрема кімната, кухня, коридор та суміжний санвузол.
Квартира чиста, світла, в гарному житловому стані.
Замінено водопровід, каналізацію, сантехніку, вхідні двері, встановлено бойлер.
Вікна металопластикові, є балкон. Усі меблі та техніка залишаються.
Розглядається продаж по програмі єВідновлення.
З додаткових питань - звертайтеся!
Код об'єкту #17087
Продаеться 2х кімнатна квартира по вулиці Отакара Яроша, 5 хвилин м Бот Сад
Квартира дуже тепла. Вона знаходиться у зеленому,тихому районі міста. Поруч розтошован дуже гарний парк САРЖИН ЯР. Ця квартира підходить для ремонту за вашим бажанням
Код об'єкту #19646
Продається 3х к.кв. район Павлове Поле.
Загальна площа - 57 кв.м.
Поверховість - 4/5
В квартирі зроблен косметичний ремонт.
Інфраструктура розвинута, піша доступність до ст.м. 23 Серпня, поряд зупинка громадського транспорта, ринок, магазини,аптеки.
Поряд лісопарк.
Підходить під программу Є-відновлення.
Код об'єкту #16322
Продам 2к квартиру біля кінотетра Довженка, до м. 23 Серпня 10 хвилин.
Не кутова, з меблями та технікою.
Вікна - натуральне дерево.
Балкон з цегли, є погріб.
З додаткових питань - звертайтеся!
Код об'єкту #16433
Продається квартира після капітального дизайнерського ремонту.
Зроблено з якісних матеріалів, все продумано до деталей.
Абсолютно все нове — від стелі до підлоги.
Знаходиться квартира на пр-т Науки біля метро Бот. Сад та 23 серпня
Поруч вся необхідна інфраструктура:
Саржин яр, метро, кафе, магазини, супермаркети.
Е багато цікавих місць для вашого відпочинку
В першу чергу ви купляєте свій комфорт
У квартирі є вся необхідна техніка: холодильник, пральна машина, плита, телевізор, чайник, пилосос та інше.
Меблі та техніка входять у вартість.
Квартира дуже світла, затишна та готова до проживання без додаткових вкладень.
Підійде для комфортного життя або для інвестування під оренду.
Перегляд можливий лише за попередньою домовленістю.
Показ — реальним покупцям, які готові придбати за вказану ціну.
Код:16554
Продається 2-кімнатна квартира на Павловому Полі, вул. Тобольська - поряд з метро "Ботанічний Сад"!
Про квартиру:
Розташована на 3-му поверсі 5-поверхового цегляного будинку
Не кутова, тепла
Кімнати суміжні
Косметичний ремонт - можна заїхати та жити
Засклений балкон
Встановлено: газова колонка та газовий лічильник
Подвійні вхідні двері — додаткова шумо- та теплоізоляція
Локація та інфраструктура:
До метро "Ботанічний Сад" - всього 7 хвилин пішки
Поруч все необхідне: аптеки, магазини, супермаркет
У кроковій доступності: школа, дитячий садок, дитячий майданчик
Відмінний варіант як для життя, так і під оренду! Телефонуйте та записуйтесь на перегляд!
Код 16072
Тихий центр міста, сад Шевченко та станція метро "Держпром" поруч.
Сталінка, висота стелі 3 м, 3/5, загальна площа 56 кв. м, тепла.
Відмінне розташування будинку, близькість до всієї інфраструктури центру, високі стелі, транспортна розв'язка, тихий двір, хороші сусіди роблять квартиру привабливою для перегляду, покупки та комфортного проживання.
код19348
Продаж 2 кв. квартири, 7 хвилин метро Ботанічний сад, вул. Отокара Яроша 9. В квартирі потрібен ремонт, житловий стан, є газова колонка, затишний двір, Саржин яр, магазини , школа дітсадочок, працюємо за програмою - Є - Відновлення ,
Будинок - Українська цегла, в квартирі 2 кімнати. Планування кімнат Суміжна. Загальний стан квартири - Потрібен капітальний ремонт. Торг доречний,
Код об'єкту #19913
Продається 2-кімнатна квартира
Простора та затишна квартира розташована на 3-му поверсі 5-поверхового будинку. Кімнати роздільні, зручне планування, є балкон. Загальна площа 42,4 кв.м. Взимку квартира тепла, встановлені лічильники на воду та газ. Квартира в жилому стані, мебелірована. Під’їзд чистий і доглянутий, сусіди спокійні та доброзичливі. Квартира не в іпотеці, документи готові.
Переваги розташування:
• «Зелений» район, поруч знаходиться Сажин яр — чудове місце для прогулянок і відпочинку.
• До метро «23 серпня» пішкі 7-10 хвилин рівною дорогою, повз безліч кафе і магазинів, зручна транспортна розв’язка (трамваї, тролейбуси, маршрутки). До метро "Ботанічний сад" пішки хвилин 15.
• Школа, дитячий садок, супермаркети, аптеки, лікарня та ринок — усе поруч у пішій доступності.доступності.
Ідеальний варіант для сімей з дітьми — поруч навчальні заклади, безпечний зелений район, дитячі майданчики та парк
Код 15685
Продам однокімнатну квартиру з сучасним дизайнерським ремонтом. Інтер’єр виконаний у стилі Модерн — чорно-біла кольорова гама з яскравими червоними акцентами в меблях.
Квартира простора, велика студія з двоспальним ліжком, зручним диваном, шафою-купе з дзеркальними фасадами. Високі дворівневі французькі стелі з різноманітним точковим освітленням створюють відчуття простору і комфорту. Камін додає затишку та особливої атмосфери.
У квартирі встановлені металеві вхідні двері з кодовим замком, а також додаткові броньовані двері для більшої безпеки. Нові якісні меблі та техніка. Є кондиціонер, пральна машина, душова кабіна з гідромасажем, імпортна сантехніка, газова колонка-автомат. Санвузол повністю оновлений та виконаний у сучасному стилі.
Французький балкон від підлоги до стелі відкриває чудовий краєвид на вулицю Космічну. Район з відмінною інфраструктурою — все необхідне знаходиться поруч.
Квартира готова до заселення.
Код об'єкту: 20313
Продається 3-х кімнатна квартира по вул. 23 Серпня , в п'яти хвилинах від станціі метро 23 Серпня!
3 й поверх п'ятиповерхівки. Загальна площа 56,6м2. Квартира в жилому стані з меблями.
Чудова локація- поряд супермаркети, магазини, ринок, аптеки. 10 хвилин пішки - і ви в парку Саржин Яр.
Зручна транспортна інфраструктура.
Продам 2х комнатную квартиру ул.Отакара Яроша 15, этаж 2/5, общ.41м2,двухсторонняя,не торец,свободная, только продажа.Пешая доступность метро пять минут. Квартира жилое состояние но без ремонта.
Код об'єкта 15168
Продаж 2-х кімнат квартиру на вулиці Отакара Яроша - Метро 3 хвилини. 2 поверх/5эт Будинки.
Чи не кутова
Хороший євроремонт
Збільшений та утеплений Балкон
Змінено водопровід
#20227
Пропонується к продажу 2к квартира на Павловому Полі за адресою проспект Науки, 76. До метро 23 Серпня 5 хвилин пішки.
Квартира загальною площею 43 м2 розташована на 5-му поверсі 5-ти поверхового будинку.
Формат квартири: дві окремі кімнати, кухня, суміжний санвузол, коридор та балкон.
Продаж меблів та техніки оговорюється окремо.
Будинок має доглянутий зелений двір, капремонт даху будинка зроблений у вересні 2025 року.
Звертайтеся для більш детальної інформації і перегляду!
Код 14861
Квартира на Павловом поле, по ул.Деревянко 50, район Троянды
Состояние жилое
Окна металлопластик
Поменяны на пластик стояки, новые батареи
В большой комнате натяжной потолок
Капитальный ремонт балкона
Капитальный ремонт крыши в 2024 осенью
Комнаты проходные
Продается с мебелью: шифоньер, двуспальная кровать, диван, письменный стол, прихожая, мебель на кухне
и техникой : Кондиционер, холодильник, СМА, бойлер
Возможен торг
код 20990
Пропонується до продажу готова до заселення 3-кімнатна квартира у зручному районі біля метро "Ботанічний сад". Ідеальний варіант для тих, хто шукає житло, куди можна заїхати та жити одразу.
Адреса: вул. Вартових Неба, 35.
Основні характеристики:
Загальна площа: 55 м².
Поверх/Поверховість: 1-й поверх 5-поверхового будинку.
(Зверніть увагу: перший поверх може бути зручним для комерції або для людей похилого віку/сімей з візками).
Стан: Квартира продається з усіма меблями та технікою.
Готовність: Квартира вільна, документи готові до швидкої угоди.
Розташування та інфраструктура:
Квартира має чудове розташування:
Транспорт: Дуже хороша транспортна розв'язка, поруч станція метро "Ботанічний сад".
Відпочинок: Всього 15 хвилин пішки до улюбленої зони відпочинку - джерела "Саржин яр" з парковою зоною.
Не пропустіть можливість придбати готове житло в одній із найкращих локацій міста!
Код: 21093
ПРОДАЖ 2-кімнатної квартири з Євроремонтом!
Адреса: м. Харків, вул. Шекспіра, 11 (Центральний район). Тип будинку: "Хрущовка" (5-поверховий цегляний будинок). Поверх: 2-й з 5-ти. Стан: Капітальний євроремонт!
Переваги та характеристики
1. Ремонт та комунікації (повністю замінено):
Повністю замінені: Труби водопостачання, каналізація, стояки, електрична проводка.
Стіни: Стяжка стін, якісні німецькі шпалери.
Підлога:
Санвузол – плитка.
Кухня – зносостійкий лінолеум.
Коридор та кімнати – вологостійкий ламінат.
2. Комфорт та обладнання:
Опалення: Встановлені біметалічні радіатори.
Гаряча вода: Встановлена газова колонка (завжди є гаряча вода, економія комунальних платежів).
Лічильники: Є лічильники на воду, газ та електрику.
Меблі та Техніка: Залишається все нове!
Техніка: Два телевізори OKAY, холодильник Gorenje, кондиціонер TACON, пральна машина Indesit.
3. Розташування:
Зручне розташування, розвинена інфраструктура району,
Квартира повністю готова до проживання, не потребує додаткових вкладень!
Код об'єкта 20541
Продам 2-кімнатну квартиру у відмінному районі - Павлове Поле / м. 23 Серпня!
Затишна квартира в цегляному будинку на 2 поверсі із 5.
Загальна площа - 42,4 м ².
У квартирі встановлено:
газова плита,
газова колонка,
кондиціонер - все для комфортного проживання цілий рік!
Квартира в житловому стані, тепла та світла. Підлога - дубовий паркет, двері з червоного дерева.
Тихе, зелене подвір'я, приємні сусіди.
До метро 23 серпня — всього 7 хвилин пішки!
У кроковій доступності: ОВІР, поліклініка, магазини, школа все необхідне поруч.
Фото реальні!
Квартира готова до продажу, ніхто не прописаний, боргів із комунальних платежів немає.
Відмінний варіант як для свого проживання, так і для оренди!
Телефонуйте - покажу квартиру у зручний для вас час.
Код : 20581
УНІКАЛЬНА КВАРТИРА БІЛЯ ВХОДУ ДО САРЖИНОГО ЯРУ | м. Ботанічний Сад — 2 хвилини пішки
Продається стильна квартира з бездоганним плануванням і високим рівнем комфорту, створена архітектором для себе.
Локація — одна з найкращих у Харкові: прямо біля входу до Саржиного Яру, 2 хвилини пішки до метро Ботанічний сад. Район спокійний, зелений, з розвиненою інфраструктурою та зручною транспортною розв’язкою.
ДИЗАЙН ТА ЯКІСТЬ
Квартира повністю мебльована авторськими меблями, виготовленими за індивідуальними кресленнями архітектора.
• Просторе ліжко Constanta з великим коробом для зберігання
• Двосторонній ортопедичний матрац із 7 зонами адаптації тіла
• Ергономічне крісло Hermann Miller — світовий стандарт комфорту
• На кухні — італійське крісло, преміум-техніка, продумані зони зберігання
ТЕХНІКА ТА ІНЖЕНЕРІЯ
• Два інверторні кондиціонери Daikin
• Один Smart TV
• Газова колонка — гаряча вода завжди
• Встановлено пристрій «Бар’єр» для захисту від перепадів напруги
• Повна заміна всіх комунікацій (вода, опалення, каналізація)
• Незалежне підведення води — лише для вашої квартири БЕЗПЕКА ТА СПОКІЙ
• Встановлена система фільтрації с обратным осмосом
• Вбудоване обладнання під охоронну сигналізацію та групу швидкого реагування
• Переносна тривожна кнопка (радіус дії 50–100 м від квартири)
• У дворі — бомбосховище радянського зразка, правильно обладнане та утримується в належному стані
БУДИНОК
Тепла «брежнівка» із товстої цегли — комфортне житло, перевірене часом.
Квартира не просто затишна — вона надійна, захищена та продумана до найменших деталей.
Рідкісна пропозиція — поєднання дизайнерського рівня, безпеки та ідеальної локації біля Саржиного Яру.
Код об'єкта 20623
Продаж затишної 2-кімнатної квартири — заходь і живи!
Квартира розташована на 4 поверсі 5-поверхового будинку. Углова, але тепла та світла, з роздільними кімнатами і продуманим плануванням після перепланування (усі документи, включно з новим техпаспортом, у порядку).
Переваги квартири:
Встановлені лічильники на воду, газ і світло;
Гаряча вода — колонка;
Залишається все необхідне для комфортного проживання: холодильник, мікрохвильова піч, пральна машина, пилосос, диван, шафа, меблі на кухні;
Балкон обшитий всередині та зовні, обладнаний зручною шафою для зберігання;
Санвузол сумісний, охайний;
Є інверторний кондиціонер;
Замінені труби, стояки, батареї, проводка, встановлені металопластикові вікна;
На підлозі — лінолеум, у коридорі та кімнаті вбудовані шафи-купе.
Ідеальне розташування:
До метро — 10 хвилин пішки, поруч зупинка транспорту, супермаркети "Клас", "Посад", "Чудо Маркет", магазини, аптека у дворі, відділення Нової пошти — усе необхідне в кроковій доступності.
Сертифікат розглядається!
Це чудовий варіант для комфортного життя або під оренду — заходь і живи з першого дня!
Код об'єкта 14832
Продається 2-кімнатна квартира на Павловому Полі
вул. 23 Серпня | 2-й поверх | 41,5 м²
Пропонуємо затишну та функціональну двокімнатну квартиру у тихому, зеленому районі Павлового Поля — ідеальне поєднання спокою, зручної інфраструктури та транспортної доступності.
Квартира світла, тепла та доглянута
— кухня 8 м²
— німецькі енергозберігаючі вікна Schüco
— газова колонка – завжди гаряча вода
— вентиляційна система та кондиціонер для комфорту у будь-яку пору року
Будинок із червоної цегли — перевірена класика: теплий взимку та прохолодний влітку. Вулиця спокійна, мешканці — привітні.
Поряд — поліклініка №26, зупинка громадського транспорту, магазини та школи.
Бонус для автовласників:
Капітальний гараж у дворі — продається окремо, деталі обговорюються індивідуально.
Ідеальне місце для життя або інвестиції.
Запрошуємо на перегляд — ця квартира може стати вашим новим комфортним простором.
Дзвоніть вже сьогодні!
Купить квартиру хрущёвку до 1000000 грн метро Алексеевская, Шевченковский (Дзержинский) район,