Пентхаус з неймовірним ремонтом!
Продаж унікального ексклюзивного пентхауса - просторої квартири на верхніх поверхах з неймовірним видом!
Оболонська набережна, вул. Івасюка, 4 (стара назва Героїв Сталінграду) ЖК Оазис.
Парк Наталка.
Загальна площа 330 кв.м.
4 окремі спальні, 3 санвузли, головна спальня з санвузлом та гардеробом, ще 4 гардероби, тераса! Велика вітальня з каміном та стелею в 4 метри!
В квартирі зроблений новий дизайнерський ремонт 2022 року, і навіть не встигли пожити.
Італійський мармур, камін, ексклюзивні люстри.
Пральна та сушильна машина Bosch, багато таких зручностей як сушарка для рушників з таймером Mario, пісюари, сигналізація, кондиціонери, тепла підлога, зволожувачі повітря GREE, сантехніка Hangs Groe, ванни Villeroy&Boch.
Велика кухня, дуже зручна та вмістка, з островом, вся кухонна техніка Fabiano Italy, холодильник та морозильна камера Samsung, додатковий холодильник, подрібнювач сміття. Велика столова.
Дуже елегантні мармурові сходи - просто витвір мистецтва з неймовірною люстрою над ними!
Взагалі багато мармуру який вдало робить дизайн вишуканим!
З вікон на дві сторони відкриваються шикарні панорами на Дніпро, та місто!
Територія комплексу огороджена, під охороною, дуже охайна та прибрана, є дитячий майданчик та спорт майданчик. Комплекс знаходиться прямо на Набережній, це найкраща набережна в Києві, Парк Наталка. Інфраструктура найрізноманітніша, і ресторани і дитячі центри, тут краще написати чого тут немає, та я не можу придумати.
Запрошую на перегляд по попередньому запису.
Код обекту - 14314.
Продаж пентхауса 327 м2 на трьох рівнях, ЖК Оазис Оболонські Липки,пр Івасюка 4. Продаж панорамного пентхауса на дві сторони, східну та західну, на трьох рівнях, загальною площею 327 м2: 160 м2 – житлова, 48 м2 – кухняїдальня. + 3 паркінги окрема пропозиція додатково до вартості пентхауса.
Вартість пропозиції з меблюванням та технікою станом на час пропозиції.
Можливе доукомплектування меблями зі зміною вартості;
— 11-12-13 поверхи, цегляний будинок на Оболонських липках з гарним краєвидом на Дніпро та чудовим парком Наталкапоруч.
Камінний зал - 48 м2 з натуральним працюючім каміном без меблів;
Кухня - 48 м2: холодильник, варильна панель, посудомийна машина, кондиціонер, стіл з барними стільцями, стіл зі стільцями, фільтри очищення води;
Спальня основна - 52 м2: двоспальне ліжко, два крісла, вбудовані шафи; — Спальня друга - 26 м2: дитяче ліжко, шафа;
Кабінет - 33 м2 на третьому рівні: два дивани та журнальний стіл, сейфова кімната; — Пральна та сушильна машини з системою антизатоплення; —
Санвузол біля спальні, унітаз, біде, душова кабіна, джакузі, з системою антизатоплення; — Гостьовий санвузол на першому поверсі з системою антизатоплення; — Санвузол біля другої спальні, з ванною з системою антизатоплення;
Виконано якісний ремонт власником: італійські мармурові підлоги, сходи та підвіконня, якісна сантехніка;
— Підлога з підігрівом. Система вентиляції та кондиціонер у дитячій; — Три бойлери нагрівання гарячої води. Системи блокування води у разі протоку води на підлогу;
— Квартира пропонується мебльованою та обладнаною якісною побутовою технікою як є на зараз; — Київ, Оболонські Липки, проспект Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда);
— Додатково відправлю відео та фото на запит..
Продажа 3-х уровневого пентхауса 320 м2 на Оболонской набережной. Замечательный вид на парк и набережную. Авторский проект с продуманным зонированием:
1 этаж - холл, гостиная с камином, кухня,с гардеробной и санузлом, постирочная.
2 этаж - 2 спальни с гардеробными и санузлами, кабинет.
3 этаж - комната отдыха , кабинет , 2 парко места .
Есть большой выбор квартир по Оболони и по всему Киеву.
Купить пентхаус от застройщика метро Минская, Оболонский район, Киев — Продажа от застройщика