Позвонить Сообщение
Это объявление неактивно, но Вы можете отправить сообщение контактному лицу или посмотреть варианты по: / / / / Купить 2-к квартиру Боярка, Киевская обл.

Продам 2-к квартиру 47.6м2 на Пастернака Анатолия ул. в Боярка, в Киево-Святошинском районе, Киевская обл.

43 000 $
1 842 489 грн
904 $ /m2

Площадь:
47.6 / 27.4 / 7.1 м2
Комнат:
2

Этаж:
2 из 2

Код:
1957205
Обновлено:
15-04-2026
Просмотры:  14
Агентство недвижимости

КОД 52332 Продається затишна 2-кімнатна квартира загальною площею 47.6 м кв, розташована на 2-му поверсі в затишному районі міста Боярка по вул.Пастернака. В квартирі зроблено якісний ремонт. Встановлено двоконтурний газовий котел . Всі комунікації міські. Встановлено якісні металопластикові вікна. Вбиральня та ванна кімната окремі. Великі просторі кімнати із невеликою коморою для зберігання речей. Продаж можливий з меблями та технікою. В спальні встановлено кондиціонер. Будинок 60-х років — товсті стіни, хороша теплоізоляція. Компактний будинок має 1 під'їзд, зелений тихий двір. Поруч із будинком, під вікнами квартири, є невелика ділянка (приватизована) з деревами та зоною відпочинку, яку можна використати, побудувавши вольєр або встановити генератор (на випадок відключення світла). Будинок розташований поблизу всіх необхідних для життя інфраструктурних благ. У пішій доступності знаходяться державні школи, декілька дитячих садків, продуктові та сільськогосподарські магазини, супермаркет Фора, Сільпо, Епіцентр, MacDonalds відділення банку, Розетка, аптеки та кав,ярні, Недалеко обласна дитяча лікарня, залізнична станція Тарасівка . Гарне транспортне сполучення. Поряд розташовані маршрутки , залізнична платформа- Тарасівка ( 23 хвилини до М. Вокзальна в Києві). Кілька виїздів в сторону Києва . Звертайтесь, буду радий відповісти на усі питання по даній пропозиції! З повагою, представник агенції нерухомості «Dorogogo» АН Dorogogo - весь перелік ріелторських послуг Квадратні метри - щасливі моменти