Позвонить Сообщение
Это объявление неактивно, но Вы можете отправить сообщение контактному лицу или посмотреть варианты по: / / / / / / Купить 2-к квартиру Печерск, Киев

Продам 2-к квартиру 63м2 на Ивана Мазепы (Январского Восстания) ул. 7, Печерск, в Печерском районе, Киев, метро Арсенальная

165 000 $
7 070 015 грн
2 620 $ /m2

Площадь:
63 / 17 / 33 м2
Комнат:
2

Этаж:
4 из 4
Стены:
Кирпич

Код:
1998697
Обновлено:
04-05-2026
Просмотры:  2
Партнер
Aspo biz - Сервис...

Може це саме твоя мрія-жити в цій класній локації, у такій приємній квартирі! Серце Печерська, вул. Івана Мазепи, буд.7. Маріїнський парк, площа Слави, Співоче поле, Лавра, Хрещатик, Андріївський узвіз, найсмачніші гастролокації-усе в пішій доступності. Будинок царської забудови 1900-1910 рр., добротний, цегляний ( можливо приватний особняк або прибутковий будинок), реконструкція,добудова після 1950 року. Історичний центр поєднується з сучасним комфортом: зелені парки поруч та шикарний краєвид на Київ, атмосферні виставки. Ст.м. Арсенальна (укриття) -2 хвилини пішки(найглибша станція в Європі, глибина 30-35 поверхів). Двокімнатна квартира 63 кв.м.,4-й поверх, окрема спальня +велика кухня-вітальня(дивіться планування, кухня може бути окремою від вітальні), санвузол роздільний. Особливий теплий вайб-відкритий не засклений балкон, закохаєтесь! Просторий, світлий інтер’єр, мінімалістичний дизайн. Зверніть увагу як функціонально використано простір для збереження речей (дивиться планування, шафи в передпокої та спальні позначені). Квартира мебльована, повністю оснащена технікою: кондиціонери, бойлер, пральна та сушильна машини, посудомийна машина, газова варильна поверхня, електрична духова шафа, витяжка, тепла підлога. Уся техніка після ТО. Сигналізація, закритий двір, вхід кодований, заїзд через шлагбаум. Ціна 167000 у.о.Комісія 2,5%.Є відеоогляд. Колеги, УВАГА, з задоволенням співпрацюю,але без дубляжу в рекламі цього об’єкту. Комісія: 2%