Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 15сот. в Лесовые Гриневцы с., в Хмельницком районе, Хмельницкая обл.

25 000 $
1 071 214 грн
1 667 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
15 сот.

Код:
1063961
Обновлено:
27-04-2026
Просмотры:  152
Агентство недвижимости
Паламарчук Ніна Василівна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Земля знаходиться у Лісових Грінівцях, 5 кілометрів від міста, у хорошому районі, на престижній вулиці з дорогими будинками, у пішій доступності , аптека, школа, садочок, зупинка, тц, супермаркет, ринок, кафе, озеро... Землю можна використовувати, як під будівництво, так і на ваш розсуд, земля рівна природна до всього

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 26133474