Позвонить Сообщение

Продам дом 84м2 на Западно окружная ул. в городе (пригороде), Хмельницкий

45 444 $
1 947 219 грн
542 $ /m2

Площадь:
84 м2
Участок:
7.5 сот.

Этажей:
1

Код:
1075499
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  84
Агентство недвижимости
Мельник Олександр Іванович
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається Будинок, Західно-Окружна(вулиця Островського). Відноситься до ОТГ Олешин. Загальна площа 84м.кв, поверховість будинку 1/1. Розміри будинку 14м*6м. Землі 7,5соток. Призначення:для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд. Кад.номер: xxx-xx-xx:01:002:0284. Світло у будинку, є можливість підведення газу та води. Будинок вільного планування, цегляний. Стіни поштукатурені, вікна металопластикові. Підвальне приміщення під будинком. Криниця на подвірї. Є септик. Телефонуйте Саша.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22347075