Позвонить Сообщение

Продам дом 116м2 на Княже ул. в Корабельном районе, Николаев

30 000 $
1 285 457 грн
259 $ /m2

Площадь:
116 м2
Участок:
10 сот.

Этажей:
1

Код:
1178413
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  322
Агентство недвижимости
Гончаров Максим Михайлович
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж будинку в Балабанівці. Технологія будівництва стіни з монолітного бетону та незнімною опалубкою з пінопласту. Дах перекритий дорогою фінською черепицею. Стан готовності відсотків 80. Санвузол повністю готовий. Вітальня та одна спальна повністю під чистове оздоблення, клей шпалери і готове! Натяжні стелі вже натягнуті. Друга спальня теж під чистове оздоблення. По будинку повністю все розведено: електрика, опалення, вода, тепла підлога. 10 соток землі, гараж на двы машини або бус, підсобне приміщення, підвал та готова термотеплиця. Яку можливо переробити під басейн чи зону відпочинку. Два вїзди з різних вулиць. Гарний асфальтований підїзд к будинку. Окрема велика зливна яма. Будинок зводили з урахуванням усіх сучасних технологій. Продаж у звязку із переїздом.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22368379