Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам Офис 217м2 на Парусный пер. 12 в Новокодакском районе, Днепр

60 000 грн /мес.
1 400 $
277 грн /m2

Площадь:
217 м2

Код:
1392117
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  37
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Консультант агенції
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Здам в оренду комерційне приміщення під офіс, банк, швейна майстерня, відділення пошти, торгову точку, сферу послуг, салон краси. - Загальна площа 217 кв м, два просторих зали openspace 34 і 57 кв м , 6 окремих кабінету ,три санвузли. - офісний новий ремонт, із заміною всіх комунікацій. - окрема трансформаторна лінія. -відеоспостереження, пожежна сигналізація - автоматичні ролети на вікнах. - є під'їзд для вантажних авто. - два окремі входи з червоної лінії, приміщення поділено на дві частини. Людне місце, червона лінія. Поруч зупинка, супермаркети, ринок. Вартість 60000 грн+ком.послуги. Готові до діалогу.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1487652