Позвонить Сообщение

Продам дом 180м2 на Надречная ул. 5 в Драгомирчане с., в Ивано-Франковском районе, Ивано-Франковская обл.

96 500 $
4 134 887 грн
537 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
180 м2
Участок:
9 сот.
Комнат:
9

Этажей:
2

Код:
1509676
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  93
Агентство недвижимости
Козак Оксана
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж будинку в с. Драгомирчани ( р-н Нові Березняки). Загальна площа 165 м2 Земельна ділянка 9 СОТОК. Матеріал стін цегла. До будинку підведені комунікації: вода (свердловина), електрика ( підключена та розведена по будинку), встановлений септик, є можливість газифікації. Гарна локація, поруч уже живуть сусіди. Код об'єкту 4554