Позвонить Сообщение

Продам Торговые помещ. 67.45м2 в районе Княгинин, Ивано-Франковск

128 155 $
5 491 259 грн
1 900 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
67.45 м2
Комнат:
1

Код:
1558343
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  69
Агентство недвижимости
Кушнір Ірина
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Приміщення комерційного призначення під магазин, ресторан тощо, на другому поверсі комерційного будинку по вул. Княгинин в місті Івано-Франківськ. Загальна площа приміщення 67,45 м2. Можливість об`єднання з сусіднім приміщенням на 60,2м2. Є вихід на балкон-терасу, санвузол на території приміщення. Центр обладнаний передовим технічним наповненням: ліфти та ескалатори, системи відеоспостереження, електронні замки до приміщень, системи опалення, кондиціювання та вентиляції. ТРЦ “Княгинин” знаходиться в центрі соціального життя житлового комплексу та виступає повноцінним осередком шопінгу, відпочинку і розваг. Концепція ТРЦ: “Усе потрібне – в одному місці”. Вона полягає у тому, що всі підприємства центру мають забезпечувати доступ до різноманітних товарів та послуг. Великий супермаркет, побутове обслуговування, сфера банківських послуг, відпочинок та спорт, салони краси, заклади харчування, магазини та бутики різних брендів – і це все під одним дахом. Тут уже функціонують: супермаркет однієї з найбільших мультиформатних компаній, кафе-ресторан, магазини одягу та взуття, магазин мобільних аксесуарів та дитячий творчий простір. Для відвідувачів та працівників облаштовані наземна та підземна паркувальні зони. Підземний паркінг сполучений з центром за допомогою одного з двох наявних ліфтів. Звідси також є вхід до супермаркету. Код об`єкту 5016