Позвонить Сообщение

Продам Склад 201.3м2 в городе (пригороде), Кривой Рог

15 000 $
+20.0%
642 729 грн
75 $ /m2

Площадь:
201.3 м2

Код:
1598469
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  73
Агентство недвижимости
Надія
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається склад по вул. Верхньобазарна, Центрально міський район. Про об'єкт: - Загальна площа складу 201,3кв.м. - Висота приміщення 3.65м. Комунікації: - Електроенергія. - Водопостачання. Особливості: - Територія огорожена, асфальтована, під охороною. - Є місце для парковки. - Зручні під’їздні шляхи. Локація: Поряд центрально міський базар, парковка, об’їздна дорога. Ціна: 15 000$ договірна За будь-якими питаннями за цією або схожими пропозиціями звертайтесь за номером телефону, де вам відповість наш ріелтор. З повагою, команда Credo! Номер оголошення на сайті компанії: SC-194-405-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 6295315