Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 65м2 в Подольском районе, Полтава

33 000 $
1 414 003 грн
508 $ /m2

Площадь:
65 м2
Площадь кухни:
8 м2
Комнат:
2
Тип:
Смежные

Этаж:
2 из 2

Один санузел совмещенный

Код:
1638078
Обновлено:
18-05-2026
Просмотры:  69
Агентство недвижимости
Олена Сергіївна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж двокімнатна квартира на Подолі. 2х рівнева Продам двокімнатну квартиру двухэтажну на первом этаже тамбур туалет отдельный вход отдельный двір можна добудуватись можна зробити заїзд двір можна зробити можна поставити гараж за двором. Вид обєкта: Вторинний ринок; Тип будинку: Совмін; Тип стін: Цегляний; Клас житла: Комфорт; Планування: Пентхаус; Cанвузол: Роздільний; Опалення: Централізоване; Ремонт: Авторський проект; Меблювання: Так; Побутова техніка: Холодильник, Пральна машина, Плита, Варильна панель, Мікрохвильова піч, Духова шафа; Мультимедіа: Кабельне, цифрове ТБ, Wi-Fi, Швидкісний інтернет, Телевізор; Комфорт: Балкон, лоджія, Меблі на кухні, Госп. приміщення, комора, Душова кабіна, Паркувальне місце, Ванна, Тераса; Комунікації: Центральна каналізація, Вивіз відходів, Центральний водопровід, Асфальтована дорога, Електрика; Інфраструктура (до 500 метрів): Парк, зелена зона, Школа, Ресторан, кафе, Супермаркет, ТРЦ, Дитячий садок, Відділення банку, банкомат, Аптека, Магазин, кіоск, Ринок, Відділення пошти, Дитячий майданчик, Зупинка транспорту; Ландшафт (до 1 км.): Озеро, Річка, Парк;

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213024646