Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 33.24м2 на Ивана Кочерги ул. 17а в городе (пригороде), Киев

45 770 $
1 961 160 грн
1 377 $ /m2
 без комиссии

Площадь:
33.24 / 20.11 / 3 м2
Комнат:
1

Этаж:
15 из 24
Стены:
Монолитно-кирпичный

Код:
1660212
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  42
Агентство недвижимости
Liberty сімейна агенція...
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

ЖК Синергія Київ розташований у Дарницькому районі. Поруч вся необхідна інфраструктура. ЖК комфорт класу з підземним та наземним гостьовим паркінгом. З вікон квартири відкривається гарний панорамний вид. Площа квартири 33.24 кв.м. Наповнення: стяжка, тепла підлога, радіатори. Опалення автономне. Можлива розстрочка без здорожчння на 12 місяців! Пишіть, телефонуйте. | Без комиссии!