Позвонить Сообщение

Продам дом 98м2 на Прорезная ул. в Святопетровское с., в Киево-Святошинском районе, Киевская обл.

90 000 $
+5.9%
3 856 372 грн
919 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
98 / 56 / 24 м2
Участок:
1.3 сот.
Комнат:
3

Этажей:
2

Код:
1679052
Обновлено:
19-03-2026
Просмотры:  89
Агентство недвижимости
Мішутіна Єлизавета
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

48944 Продається двоповерховий таунхаус із сучасним ремонтом і чудовими умовами для комфортного проживання. Основні характеристики будинку: Плануваня: Перший поверх: великий коридор,санвузол,спальна кимната або кобінет, кухня-вітальня з вихідом на власне подвіря, під сходами котельна. Другий поверх: санвузол, дві кімнати. Стан: з ремонтом, перекриття змішане, дах з металевих листів. Висота стель: 3 м. Утеплення: зовнішнє. Оздоблення: стіни пофарбовані в нейтральний білий колір, підлога з плитки та ламінату, стеля також пофарбована. Опалення: електричне, тепла водяна підлога по всьому дому. Водопостачання: свердловина. Бойлер для підігріву води. Каналізація: септик. Планування:Кількість спалень: 3 Зручності:Є можливість підключеня швидкісного інтернету. Територія обгороджена парканом. Двори: Передній двір: ідеально підходить для паркування авто або облаштування дитячого майданчика. Задній двір: зона для відпочинку,барбекю то що. Примітки: Меблі відсутні, що дозволяє облаштувати будинок на власний смак. Інфраструктура: супермаркет, школа, дитячий садочок 10 хвилин пішки. Цей таунхаус — ідеальне поєднання зручності, затишку та функціональності. Запрошуємо вас на перегляд! З повагою! Агенція Нерухомості DOROGOGO Виконуємо весь спектр ріелторських послуг. Квадратні метри - щасливі моменти.