Позвонить Сообщение

Продам дом 118.9м2 на Прими ул. 10 в Волчинец с., в Ивано-Франковском районе, Ивано-Франковская обл.

107 000 $
4 584 797 грн
900 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
118.9 / 79.4 / 11 м2
Участок:
1.5 сот.
Комнат:
4

Этажей:
2

Код:
1725317
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  31
Агентство недвижимости
Логановська Валентина
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропоную сучасний таунхаус у с. Вовчинець (поруч ТЦ Бізон) – ідеальне поєднання міського життя та заміського комфорту! Основні характеристики: - Площа: 118,9 кв. м - Кількість кімнат: 4 - Поверховість: 2 - Ділянка: 1,5 соток - Автономне опалення - Простора кухня-студія, панорамні вікна - Заведено 10кВт світла 1 поверх: простора загальна кімната, окрема кухня, комора та санвузол 2 поверх: три спальні та два санвузли Власний задній двір стане чудовим місцем для сімейного дозвілля, ранкової кави чи вечірніх посиденьок. Локація: 10 хвилин до центру міста, 8 хвилин до вокзалу, 5 хвилин до ТРЦ «Велес Мол» та 7 хвилин до гіпермаркету «Епіцентр», що забезпечує швидкий доступ до основних об'єктів та комерційних центрів.