Позвонить Сообщение

Продам дом 91м2 на Радужная ул. в Софиевская Борщаговка, в Киево-Святошинском районе, Киевская обл.

114 000 $
4 884 737 грн
1 253 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
91 / 48 / 18 м2
Участок:
1 сот.
Комнат:
3

Этажей:
3

Код:
1760289
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  49
Агентство недвижимости
Денис Бондарев
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#145810 Продаж таунхауса в селі Софіївська Борщагівка. Три поверхи. Планування: 3 роздільних спальні, велику кухню-студію з виходом на терасу. 2 санвузли, один з душовою кабіною, інший з ванною. Простора та велика гардеробна. Всі перекриття поверхів панельні, стіни з термоблока, утеплені пінопластом. Укомплектований всією необхідною технікою та меблями. Закрита територія. Властне паркомісце. Розсувні ворота. Електрика 16 кВт Вихід під електрогенератор.