Позвонить Сообщение

Продам 4-к квартиру 129м2, Нагорный, в Соборном районе, Днепр

123 000 $
5 270 374 грн
954 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
129 м2
Площадь кухни:
18 м2
Комнат:
4
Тип:
Раздельные

Этаж:
5 из 10
Стены:
Кирпич

Евроремонт, два санузла

Код:
1760925
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  38
Агентство недвижимости
Наталія Кузнецова
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам 4-кімнатну квартиру, ЖК «Нагорный», вул. Василя Жуковського, Соборний р-н, м-н Нагорний. Код об'єкту: SF-3-139-001 Поруч розташовані: Центр міста, ТЦ Нагорка, АТБ, Варус,Парк Шевченко, відділення банку, аптека, поліклініка, школа, дитячий садок, дитячий майданчик, відділення Нової пошти, ресторан, кафе, магазин, зупинка транспорту. 5-й поверх 10-поверхового цегляного будинку. Висота стелі - 3.2 м. Загальна площа - 129 кв.м: велика кухня вітальня - 18 кв.м, 3 окремі кімнати, суміжний санвузол, лоджія У квартирі виконано євроремонт. Продається з меблями та технікою. Холодильник, пральна машина, духова шафа, варильна плита газова, посудомийна машина, кондиціонер Індивідуальне газове опалення власна котельня Вартість - $123 тис. + послуги AН. Працюємо по всьому Дніпру, є й інші варіанти – підберемо саме Вашу квартиру, пишіть запит. Більше актуальних об'єктів у нашому телеграм чат-боті HataHome Задавайте параметри та отримуйте свіжі пропозиції. Ми готові допомогти Вам з усіма аспектами купівлі та оформлення нерухомості в рамках державних програм: - Державна програма іпотечного кредитування «єОселя» під 3% та 7%. - Постанова №206, №214, №280, №719. -Сертифікати на купівлю житла «єВідновлення». Номер оголошення на сайті компанії: SF-3-139-001-BN.