Позвонить Сообщение

Продам дом 100м2 на Центральная ул. (Осокорки), Красный хутор, в Дарницком районе, Киев, метро Осокорки

93 000 $
3 984 917 грн
930 $ /m2

Площадь:
100 м2
Участок:
2 сот.
Комнат:
5

Этажей:
2

Код:
1772971
Обновлено:
13-03-2026
Просмотры:  40
Агентство недвижимости
рієлтор - Ірина
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається двоповерховий будинок 100 м², Осокорки, Київ Локація: Осокорки, до станції метро Славутич – 3 км. Асфальтований підʼїзд. Вулиця закрита автоматичними воротами. Розвинена інфраструктура: поруч Нова Пошта, магазини, гімназія, дитячі садки, зупинка громадського транспорту. Будинок: Площа — 100 м² Розмір фундаменту — 6×9 м (плита) Стіни — газоблок Aeroc 375 (D300) Вікна — двокамерні склопакети, пʼятикамерний профіль Двері — посилені вхідні Фасад — дві стіни оздоблені штукатуркою Ceresit CT60, решта — клінкерна цегла Brico LOFT (закуплена) Комунікації та технічні характеристики: Повністю розведена електропроводка з заземленням, щиток Hager Сантехніка на обох поверхах, дві інсталяції, каналізація Система опалення з радіаторами на другому поверсі Власна свердловина глибиною 63 м Септик Льох-укриття, розрахований на 3–4 особи Планування: Перший поверх — гардероб, санвузол, кухня-вітальня Другий поверх — три спальні, просторий санвузол з ванною Затишна, тиха вулиця з хорошими сусідами. Оптимальний варіант для комфортного проживання в межах міста. Номер оголошення на сайті компанії: SH-208-411-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 6703484