Позвонить Сообщение

Продам Помещение 177м2 на Греческая ул. в Фонтанка с., в Одесском районе, Одесская обл.

177 000 $
7 584 197 грн
1 000 $ /m2

Площадь:
177 м2

Код:
1778163
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  30
Агентство недвижимости
Office-manager
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам фасадне приміщення 177кв.м . 1єтаж90кв.м висота стелі 4ю5м ..цоколь 87квюм висота стелі 3м. має 2 вихода насквозь 3 першого єтажа. Заведени світло 380кв.вода.є можливіст підключення газу. Приміщення знаходиться в кооператіве Черноморская ревьера Греческа2 Преміщення под чистову отделку