Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам Здание 710м2 на Иоганна Гена ул. (Боженко) в Приморском районе, Одесса

121 690 грн /мес.
2 840 $
172 грн /m2

Площадь:
710 м2

Код:
1778309
Обновлено:
27-03-2026
Просмотры:  15
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Office-manager
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Оренда комерційного приміщення – вул. Боженка, Пропонується в оренду просторе офісне приміщення площею 710 м² у зручній локації – всього 15 хвилин на авто до центру міста. Переваги об'єкта: Якісний офісний ремонт Обладнана кухня та санвузли Охоронювана територія – контроль доступу, безпека персоналу і майна Паркінг для співробітників та гостьова стоянка Приміщення ідеально підходить для розміщення: офісу компанії call-центру сервісного або логістичного підрозділу навчального центру Зручний заїзд, тиха вулиця, просторе планування – все для комфортної роботи вашої команди. Адреса: вул. Боженка, Площа: 710 м² Готове до заселення. Телефонуйте, щоб домовитись про перегляд! Стартова вартість: 2840 у.е.