Позвонить Сообщение

Продам дом 120м2 на 10-я Энтузиастов ул. (Осокорки) 7, Осокорки, в Дарницком районе, Киев

53 677 $
2 300 000 грн
448 $ /m2

Площадь:
120 м2
Жилая площадь:
90 м2
Участок:
6 сот.
Комнат:
4

Этажей:
3
Стены:
Кирпич

Код:
1779667
Обновлено:
16-03-2026
Просмотры:  253
Агентство недвижимости
Святослав Васильович
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продам 3 поверховий будинок .Місцезнаходження: Місто, з хорошою інфраструктурою та зупинками транспорту в радіусі 500 метрів.Тип будинку: Цегляний будинок з шиферною покрівлею, в хорошому житловому стані.Площа: Загальна площа будинку 120 м², а ділянка – 6 соток.Кількість кімнат: 4 кімнати.Рік побудови: 2001-2010.Опалення: Твердопаливне. Комфорт: Тераса, автонавіс, альтанка, мангал, сад, город, підвал, цоколь.Комунікації: Свердловина, електрика, каналізація (септик), асфальтована дорога.Меблювання та техніка: Є плита, холодильник, телевізор.Інфраструктура: Магазин, парк, дитячий майданчик, ринок, аптека — все в межах 500 м.Загалом, здається, що це перспективний варіант для тих, хто шукає житло з власним двором і хоче уникнути життя в квартирі. Комісійні Агентства Нерухомості оплачує Покупець!!! Приходьте на перегляд за попередньою домовленістю! Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги по купівлі нерухомості за державними програмами: 1) Є-оселя; 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280); 3) Сертифікат на зруйноване житло; Телефонуйте! Юридична консультація з придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла для наших клієнтів безкоштовно!!! З пов. АН "Ideal Home" Номер оголошення на сайті компанії: SH-208-826-BN.