Позвонить Сообщение

Продам дом 140м2 на Урожайный проезд в Старогородском районе, Винница

38 000 $
-9.5%
1 628 246 грн
272 $ /m2

Площадь:
140 м2
Участок:
4.16 сот.

Этажей:
2

Код:
1803061
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  38
Агентство недвижимости
Тетяна Коломієць
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається якісний будинок у районі Ближні Бучми, будували для себе з хороших матеріалів. Переваги обєкта: • Підведена електроенергія • Нове електричне проведення • Вигрібна яма • Газ та централізована вода — поряд із ділянкою • У цокольному поверсі — гараж та підвал • Тиха, затишна локація в дачному масиві • Зручний підїзд та поруч міський транспорт Будинок підійде для тих, хто шукає спокійне місце для життя та хоче облаштувати простір під себе.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 22423271