Позвонить Сообщение

Продам 1-к квартиру 30.06м2 на Кибальчича Николая ул. 2, Радужный, в Днепровском районе, Киев, метро Левобережная

40 000 $
1 713 943 грн
1 331 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
30.06 / 15.41 / 2.75 м2
Комнат:
1
Тип:
Раздельные

Этаж:
6 из 26
Стены:
Кирпич

Отделка от строителей

Код:
1815151
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  26
Агентство недвижимости
риелтор - Ирина
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продається 1-кімнатна квартира-студія в ЖК «Радужний» на вул. Кибальчича, 2 (6/26 поверх). Стан після будівельників: стяжка підлоги, розведене опалення, встановлені радіатори, лічильники, металопластикові вікна, металеві протипожежні двері. Поруч паркінг, озеро, парк, пляж, ТРЦ «Sky Mall», «Global», парк «Sky Family», парк Перемоги, ринки. До метро Лівобережна, Дарниця, Чернігівська, Почайна – 15–20 хвилин пішки Номер оголошення на сайті компанії: SF-2-307-835-BN.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 4966191

ЖК Радужный

Адрес дома: Кибальчича Николая ул., 2, Киев, Днепровский район