Позвонить Сообщение

Продам участок под застройку 16сот. в Киевском районе, Одесса

40 000 $
1 713 943 грн
2 500 $ /сот.

Тип участка:
Участок под застройку
Участок:
16 сот.

Код:
1838591
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  17
Агентство недвижимости
Office-manager
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#1312 Приватна власність xxx-xx-xx:01:003:1609 xxx-xx-xx:01:003:1610 Цільове призначення: B.02.01 для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд Категорія: землі житлової та громадської забудови Вартість 2500$/сот.