Позвонить Сообщение

Продам дом 203м2 на Центральная ул., Центр, в Киевском районе, Полтава

218 000 $
9 340 989 грн
1 074 $ /m2

Площадь:
203 м2
Жилая площадь:
130 м2
Участок:
3.3 сот.
Комнат:
6

Этажей:
3
Стены:
Кирпич

Код:
1844145
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  19
Агентство недвижимости
Дом24
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

У продажу триповерховий будинок в центрі міста Полтава. Будинок введений в експлуатацію в 2015рЗагальна площа 203 м.кв.,  площа земельної ділянки 3,3 соток, територія огороджена парканом.Комунікації: електрика, центральне водопостачання; центральна каналізація; опалення газове, електричне, твердопаливне.Будинок має 3 поверхи:1й поверх - погріб(який можна використовувати як укриття), гараж, ванна, санвузол, вхідний хол.2й поверх - кухня, спальня, санвузол, камінна з працюючим каміном і бар, зала, веранда.3й поверх - душ, санвузол, дві спальні, кабінет можна використовувати як спортзал.Цей будинок – ідеальне поєднання комфорту, функціональності та престижного розташування.Не втрачайте унікальний шанс стати власником будинку мрії в центрі міста! Телефонуйте прямо зараз, щоб домовитися про перегляд та дізнатися більше деталей. Ваше нове життя чекає на вас!