Позвонить Сообщение

Продам дом 142м2 на Центральная ул. в городе (пригороде), Полтава

65 000 $
2 785 157 грн
458 $ /m2

Площадь:
142 м2
Участок:
14 сот.
Комнат:
4

Этажей:
2
Стены:
Кирпич

Код:
1844499
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  141
Агентство недвижимости
Дом24
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

У продажу сучасний будинок. Площа 142м2, два поверхи, чотири окремі кімнати, велика кухня 14 м2, Ремонт з якісних матеріалів на стадїї завершення- залишилось зробити підвісну стелю та поклейка шпалерів. Два види опалення- твердопаливний та електрокотел. Земельна ділянка 24 сотки. Молодий сад, багато ягідних кущів, виноград. До зупинки автобуса 10 хвилин.