Позвонить Сообщение

Продам Офис 577м2 на Большая Васильковская (Красноармейская) ул. 72, Голосеевский р-н (центр), в Голосеевском районе, Киев

1 731 000 $
74 170 880 грн
3 000 $ /m2

Площадь:
577 м2

Код:
1845432
Обновлено:
20-02-2026
Просмотры:  29
Юрлицо – владелец
Володимир
+3x-xxx Показать
Юрлицо – владелец

Ваш бізнес-офіс у серці Києва з терасою. Офіс №155/2 площею 577,0 м² — це простір, який ідеально поєднує зручність локації та функціональність. Будівля розташована всього за хвилину від метро "Олімпійська" на Великій Васильківській, що забезпечує легкий доступ співробітників та клієнтів. Вам не потрібно витрачати час і ресурси на ремонт — приміщення вже готове до заселення. Продумане планування дозволяє організувати комфортний open space, переговорні кімнати чи кабінети для керівників. Основні переваги: • 11-й поверх з терасою та гарним краєвидом; • Електропостачання: 30 кВт; • Сучасний ремонт, офіс світлий та просторий, приміщення готове для використання; • Просторий паркінг під будівлею (існує можливість забезпечення більш ніж 3 машиномісця); • Гнучкі умови оренди (від 1 року). Цей офіс створений, щоб допомогти вашій команді зростати в комфорті та натхненні.

Адрес дома: Большая Васильковская (Красноармейская) ул., 72, Киев, Голосеевский район