Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам дом 260м2 на Мира ул. в Слобожанское (Юбилейное) пгт, в Днепровском районе, Днепропетровская обл.

50 000 грн /мес.
1 167 $
193 грн /m2

Площадь:
260 м2
Участок:
12 сот.

Этажей:
2

Код:
1846580
Обновлено:
13-05-2026
Просмотры:  55
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Буднік Тетяна
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Здам затишний будинок біля річки в Обухівці! Мрієте жити подалі від міського шуму, але з усіма зручностями? Цей просторий будинок саме для Про будинок: 3 комфортні спальні – ідеально для родини Світла кухня та простора вітальня – готуйте з любов'ю та приймайте гостей із задоволенням Газове опалення, кондиціонер і камін – тепло та комфорт у будь-яку пору року Власна скважина та септик – незалежність і зручність На території: Затишна альтанка у дворі – ідеальне місце для вечірніх чаювань чи барбекю Локація: Телефонуйте прямо зараз та домовляйтесь про перегляд! Будинок, у якому хочеться жити – чекає саме на вас!

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 1353613