Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 81м2 на Киевская ул. в районе Северный, Тернополь

98 500 $
4 220 584 грн
1 217 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
81 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
6 из 12

Одна лоджия, один санузел раздельный

Код:
1848711
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  21
Агентство недвижимости
Надія Драбик
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж квартири з ремонтом, меблями та технікою Тернопіль, мікрорайон Північний, вул. Київська, 9Д Ціна: 98 500 $ Простора квартира з якісним ремонтом, повністю укомплектована меблями та побутовою технікою (Samsung, Whirlpool, Indesit, Beko), сантехніка — Grohe, Devit. Планування: #10004; #65039; Окремі функціональні зони: Коридор з прихожою та дзеркалом з підсвіткою Кухня з усією технікою (вбудована мікрохвильова, посудомийна, холодильник тощо) Вітальня з диваном, ТВ Спальня з ліжком (ортопедичний матрац), шафою Дитяча Гардеробна Кабінет (інтернет, освітлення) Балкон (засклений, утеплений) Ванна та туалет з якісною сантехнікою та освітленням Додатково: Тепла підлога (в усіх зонах з плиткою) Кондиціонер (охолодження/обігрів) Індивідуальні меблі з якісною фурнітурою Сучасні міжкімнатні двері з магнітними замками Зручні спальні місця з системами зберігання Квартира повністю готова до проживання — заходь і живи! Показ у зручний для вас час. #128222; Дзвоніть, якщо є запитання.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213190790