Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам комнату в 3к, 30м2 на Салютная ул. 2, Нивки, в Шевченковском районе, Киев, метро Нивки

50 400 грн /мес.
1 176 $
800 грн /m2

Площадь:
63 / 30 / 24 м2
Комнат предлагаю:
1
Комнат:
3 (всего)
Тип:
Раздельные

Этаж:
4 из 16
Стены:
Кирпич

Один санузел раздельный

Код:
1850111
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  25
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Рамазанов Даніїл
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Здається в оренду двокімнатна квартира в закритому ЖК Файна Таун Ідеальне планування, дві окремі кімнати + велика кухня студія Є окремо хоз.блок + гардеробна Квартира на середньому 4 поверсі, двостороння, поруч знаходиться підземний паркінг можна орендувати окремо і в 5 хвилинах великий загальний паркінг. Додатково встановлено фільтр для очищення води. Квартира облаштована всією необхідною технікою: посудомийка, пралка, сушарка, кондиціонери, бойлер, великий телевізор. Облаштоване комфортне робоче місце, щоб працювати з дому: стіл з підйомним механізмом і дуже зручне крісло системи KULIK. Квартира здається вперше, 1200$ + залогова вартість

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 112004198

ЖК Файна Таун

Адрес дома: Салютная ул., 2, Киев, Шевченковский район