Позвонить Сообщение

Продам дом 391м2 на Коцюбинского Михаила ул. 36/12 в Тараща г., в Белоцерковском районе, Киевская обл.

80 000 $
3 427 886 грн
205 $ /m2

Площадь:
391 м2
Жилая площадь:
120 м2
Участок:
10 сот.
Комнат:
8

Этажей:
3
Стены:
Кирпич

Отделка от строителей, два санузла

Код:
1858228
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  47
Агентство недвижимости
Марченко Анатолий Васильович
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Тараща -елітне європейське містечко на Придніпровській височині, центр Таращанської міської громади Білоцерківського району Київської області. Розташоване в зоні лісостепу лісистій місцевості на півдні Київської області, вздовж річок Котлуй і Голубкою.Мрієте про великий сімейний будинок з перспективою?Пропонується просторий 3-поверховий цегляний будинок 391 м²на ділянці 10 соток в самому м. Тараща — місце з супер інфраструктурою та максимально зручним доступом до всього. Параметри: по будинку постелений дубовий паркетТа алюмінієва криша 3 поверхи 6 кімнат 2+ санвузли Рік побудови: 2001–2010 Стіни: цегла Покрівля: метал Будинок під чистову обробку — ідеально для створення інтер’єру «під себе» та реалізації дизайнерських рішень. Комунікації: центральна вода газ електрика асфальтована дорога септик. Комфорт та додаткові можливості: балкон. гараж камін підвал (цоколь) басейн відеоспостереження сигналізація сад і город автовокзал супермаркет, ТРЦ парк, озеро, ліс, річка школа, садок, лікарня банки, аптеки, ринок ресторан / кафе центр міста в пішій доступності Доступність:по будинку постелений дубовий паркет широкі двері поручні на сходах .Цей будинок — ідеальний варіант під велику сім’ю, приватну клініку, будинок престарілих, готель / міні апарт-готель, міні реабілітаційний центр, дитячий центр / приватний садок, бізнес під проживання. Тут є масштаб, площа і можливість зробити власний формат простору. Показ — за попередньою домовленістю. Комісійні АН сплачує покупець! За додатковою інформацією звертайтеся за вказаним номером телефона. Надаємо повний спектр послуг з купівлі та продажу квартир та будинків. Великий досвід допомоги в купівлі квартир за державними програмами: 1) єОселя 2) Житло для ВПО та військових (постанова 280) 3) Сертификат за зруйноване житло (єВідновлення) Юридична консультація щодо придбання нерухомості, попередній прорахунок витрат при купівлі житла, для наших клієнтів безкоштовно! З повагою АН Ideal Homе Номер оголошення на сайті компанії: SH-214-922-BN.