Позвонить Сообщение

Продам дом 134м2 в микрорайоне Садовый, Ужгород

183 000 $
7 841 289 грн
1 366 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
134 м2
Участок:
2 сот.
Комнат:
4

Этажей:
2

Код:
1862459
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  52
Агентство недвижимости
Юргенсон Герман Владимирович
06x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Пропонується сучасний двоповерховий таунхаус у межах міста, р-н Садовий. Артикул обʼєкта: #1422 Таунхаус загальною площею 134 м², розташований на ділянці 2 сотки. Будинок забезпечений усіма необхідними комунікаціями: свердловина, септик, електрика 15 кВт. Опалення — автономне, встановлено одноконтурний котел; на першому поверсі та в зонах з плиткою на другому поверсі — тепла підлога, у житлових кімнатах — радіатори. Будинок із сучасним ремонтом, продуманим плануванням та комфортним зонуванням простору: кухня-вітальня, 3 спальні, 2 ванні кімнати, а також додаткові приміщення — гардероб, комора, балкон та тераса. Інтер’єр повністю укомплектований: встановлена вбудована техніка (холодильник, варильна поверхня, витяжка, духова шафа, мікрохвильова піч, посудомийна, пральна та сушильна машини, кондиціонер), передбачено повне меблювання — будинок готовий для комфортного проживання без додаткових вкладень. Локація — ідеальне поєднання природи та міської інфраструктури: зелена зона поруч із річкою та парком, водночас у зручній близькості до торгових центрів. Асфальтований під’їзд, до зупинки — близько 400 м. Територія облаштована: двір викладений бруківкою, встановлено паркан по периметру та автоматичні ворота для заїзду. Для перегляду та з питань телефонуйте за номером, вказаним у профілі.