Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 62м2 на Озерная ул. в районе Выставка, Хмельницкий

48 500 $
2 078 156 грн
783 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
62 м2
Комнат:
2
Тип:
Раздельные

Этаж:
1 из 10

Код:
1869450
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  13
Агентство недвижимости
Агентство з нерухомості Опора
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

#10024; **Продається простора 2-кімнатна квартира в ЖК “Європейський” — ідеальний старт у новому житлі!** #10024; #128205; **Озерна вулиця, район Виставка** #127970; **1 поверх із 10** #128208; **62,5 м #178;** Мрієте про нову квартиру, де можна зробити ремонт на власний смак? Ця пропозиція саме для вас! У ЖК **«Європейський»** продається світла, простора й дуже зручна 2-кімнатна квартира на **першому поверсі** — варіант, який рідко зявляється на ринку. --- ### #127968; **Переваги квартири:** • #127969; **Перший поверх — максимально зручно:** без очікувань ліфта, швидкий і комфортний доступ додому. • #128736; **Стан після будівельників — свобода для вашого ремонту:** створюйте інтерєр у власному стилі, без переплат за чужі рішення. • #128161; **Продумане планування:** чудово підійде як для однієї людини, так і для сімї — максимум простору та можливостей. • #127807; **Сучасний будинок, енергоефективні рішення та якісні матеріали.** --- ### #127961; **Про ЖК “Європейський”:** Це новий, сучасний квартал, створений для комфортного життя: • #128118; сучасні дитячі майданчики • #127795; затишний двір без хаосу та зайвих авто • #128717; поруч магазини, школи, садочки, транспорт • #127959; новобудова з сучасними комунікаціями та продуманою інфраструктурою Тут справді **приємно та зручно жити**. --- ### #128104; #8205; #128105; #8205; #128103; #8205; #128102; **Квартира підійде:** • тим, хто цінує комфорт і спокій першого поверху • молодим сімям, які хочуть почати життя у новому житлі • людям старшого віку — без сходинок і труднощів • інвесторам для подальшої оренди — чудовий варіант у популярному районі --- ### #10024; **Головна перевага:** Це **нова квартира, у якій ще ніхто не жив**. Вона чекає саме на вас — майбутнього власника, який наповнить її теплом, стилем та життям. #128242; **Телефонуйте — домовимось про перегляд!**