Позвонить Сообщение

Продам 2-к квартиру 70м2 на Профессорская ул. в Шевченковском районе, Харьков

102 000 $
4 370 554 грн
1 458 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
70 м2
Площадь кухни:
21 м2
Комнат:
2

Этаж:
14 из 16

Код:
1873164
Обновлено:
18-04-2026
Просмотры:  15
Агентство недвижимости
Людмила
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Код об'єкту #11133 Простора та стильна 2-кімнатна квартира в сучасному ЖК «Сокільники» Сучасний житловий фонд - будинок збудований у 2021 році, поєднує в собі елегантність, комфорт та сучасну архітектуру. Квартира розташована на 14 поверсі 16-поверхової будівлі, звідки відкриваються чудові краєвиди та забезпечується ідеальний рівень затишку. Дві ізольовані кімнати та функціональний простір із загальною площею 70 м² та просторою кухнею у 21 м². Простір і світло – головні відмінності цього житлового простору! Інтер'єр за авторським проектом — сучасний та стильний ремонт, який поєднує естетичність та функціональність. Просторі панорамні вікна наповнюють простір природним світлом, створюючи атмосферу затишку та гармонії. Опалення централізоване, щоб вам було тепло та комфортно у будь-яку пору року. Сучасні технології та мультимедіа: високошвидкісний інтернет, Wi-Fi, цифрове та кабельне телебачення забезпечать якісний відпочинок та робочий простір для всієї родини. Технологія «розумний дім»: управління світлом, безпекою та системою опалення прямо зі смартфона — зручно, швидко та сучасно! Все, що потрібно, — у кроковій доступності: дитячий садок, школа, зупинки громадського транспорту та станція метро, ​​супермаркети, ТРЦ, зелені зони та парки. Все поряд: дитячі майданчики, відділення пошти та Центр міста — за кілька хвилин від будинку. А на відстані всього 1 км розташовані парки та ліси для ранкових пробіжок та вечірніх прогулянок. Ця квартира - ідеальний варіант для тих, хто цінує сучасний спосіб життя, комфорт та зручне розташування. Не пропустіть можливість побачити цей затишний простір на власні очі. Телефонуйте вже сьогодні та записуйтесь на перегляд!