Позвонить Сообщение

Продам дом 44.5м2 на Магистральная ул. в Авангард пгт, в Одесском районе, Одесская обл.

25 000 $
1 071 214 грн
562 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
44.5 / 44.5 / 17 м2
Комнат:
2

Этажей:
2

Код:
1884700
Обновлено:
16-05-2026
Просмотры:  25
Агентство недвижимости
Office-manager
09x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Таунхаус 44,5 м² з двором та парковкою — комфорт зручність Продається просторий 2-поверховий таунхаус загальною площею 44,5 м² з власним двором, паркувальним місцем та BBQ-зоною — ідеальне рішення для того, хто шукає затишне житло поруч із інфраструктурою. Що ви отримуєте 2 кімнати кухня 17 м² — оптимальне планування для комфортного життя; Індивідуальне газове опалення, підключено воду, каналізацію, газ — все для вашої зручності; Власне паркомісце і приватний двір з BBQ-зоною — чудове місце для відпочинку або вечірніх зустрічей із друзями; Спокійний район з усією необхідною інфраструктурою поруч: супермаркети, магазини, кафе, зупинки громадського транспорту, школа, дитячий садок, зелена зона, парк; Локація комфорт Таунхаус розташований на вулиці Магістальна, в спокійному, затишному районі. Поруч — все, що потрібно для щоденного життя. Зручно добиратись — багато маршруток, транспорт, магазини, кафе та соцiнфраструктура поруч. Для кого це ідеально Цей варіант чудово підійде для: молодої пари або невеликої родини, які шукають затишне місце з усіма зручностями; тих, хто цінує приватність, власний простір і хоче мати місце для паркування відпочинку на дворі; людей, які хочуть жити недалеко від міської інфраструктури, але при цьому не жити в квартирі. Контакти Зацікавилися? Пишіть — з радістю відповім на всі питання та організую показ. id:1544