Позвонить Сообщение

Продам 3-к квартиру 71м2 в районе Новый свет, Тернополь

110 000 $
4 713 343 грн
1 550 $ /m2

Категория:
Новый дом
Площадь:
71 м2
Площадь кухни:
18 м2
Комнат:
3
Тип:
Раздельные

Этаж:
3 из 6

Один санузел совмещенный

Код:
1894047
Обновлено:
14-04-2026
Просмотры:  36
Агентство недвижимости
Надія Драбик
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Продаж 3-кімнатної квартири з авторським ремонтом у новобудові (Новий Світ) Пропонується до продажу простора 3-кімнатна квартира в одному з найкращих районів міста — Новий Світ, вул.3-кімнатна квартира з авторським ремонтом у новобудові, Новий Світ #128313; Планування: 1 спальня 2 дитячі кімнати простора кухня 2 санвузли #128313; Про квартиру: Квартира з новим сучасним ремонтом, виконаним для себе з використанням дорогих та якісних матеріалів. Уся побутова техніка — нова, квартира повністю мебльована та готова до заселення. #128313; Характеристики: Новобудова (житловий фонд від 2021 р.) Цегляний будинок, клас житла — Комфорт Роздільне планування Індивідуальне газове опалення Авторський дизайн-проєкт Панорамні вікна Підігрів підлоги Балкон / лоджія #128313; Побутова техніка: Посудомийна машина, холодильник, варильна панель, духова шафа, мікрохвильова піч, пральна машина. #128313; Локація: 2 хвилини до парку та озера Чисте повітря, тиша та спокій 10 хв пішки до центру через парк Поруч: супермаркет, школа, дитячий садок, аптека, Нова пошта У будинку: Rozetka, піца / суші Ідеальний варіант для сімї, яка цінує комфорт, природу та близькість до центру.

Ссылка на сайт-источник: ID объекта № 213248345