Позвонить Сообщение
Это объявление неактивно, но Вы можете отправить сообщение контактному лицу или посмотреть варианты по: / / /

Продам 2-к квартиру 50.8м2 на Красная ул. в Шевченковском районе, Запорожье

17 500 $
-2.8%
749 850 грн
345 $ /m2

Площадь:
50.8 м2
Площадь кухни:
22 м2
Комнат:
2

Этаж:
4 из 9

Код:
1894286
Обновлено:
20-03-2026
Просмотры:  33
Агентство недвижимости
Sitalo Real Estate Zp

Пропонується до продажу затишна, двокімнатна квартира на зручному, четвертому поверсі дев'ятиповерхового панельного будинку загальною площею 51кв.метр. У квартирі поміняно: сантехніка, проводка, вікна, натяжні стелі, утеплення по всій квартирі. Узаконене перепланування: кухня-студія та дві маленькі спальні. Є лоджія та балкон засклені євровікнами. Розташована поруч із ринком Анголенко, парком Климова, магазинами, банками, школами, садками. Торг. 035