Позвонить Сообщение

Продам дом 407м2 в Подгородное, в Днепровском районе, Днепропетровская обл.

310 000 $
13 283 058 грн
762 $ /m2

Площадь:
407 м2
Участок:
15 сот.

Этажей:
2

Код:
1897874
Обновлено:
15-05-2026
Просмотры:  13
Агентство недвижимости
Зубрицька Марина
38x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Будинок зі своїм причалом- це не мрія, це твоє сьогодні! Продаж сучасного будинку в котеджному містечку Єрмолаївка, на березі річки Кільчень, вул Ентузіастів - це елітне містечко з класними сусідами. Цей дім збудовано в 2022 році з високоякісних будівельних матеріалів, коротше кажучи слова в цьому випадку зайві. Знаходячись в цьому будинку, ти дійсно відчуєш не лише комфорт, а і справжній простір затишку та тиші, де ти зможеш наповнитися неймовірною енергією для досягнення тобою нових вершин. Територія 15 соток, нагадую ще раз, що з власним причалом, це дуже велика рідкість на сьогодні. На ділянці багато ялинок та різних плодових дерев, висаджені різноманітні сорти винограду, це до того, що якщо ти колись мріяв стати виноробом - то це твій шанс. Також є літній будиночок, де ти зможеш залишити погостювати своїх друзів, не впливаючи на свій власний комфорт. Будинок має дуже вдале планування: 2 поверхи та масандра, яку можна використовувати як зимовий сад або під свої будьякі забаганки: дитяча, творча майстерня, зал для медитацій та тренувань; також є підвал- цільве призначення якого не має меж прояву твоєї фантазії. Перший поверх- простора вітальня-хол, велика зала, практична кухня з барною стійкою та обідньою зоною на 8 персон, гостьовий санвузол та лаундж зона з панорамними вікнами та видом на внутрішній двір і річку. Другий поверх- три дитячі та батьківська мастер-спальня, три санвузли та дві гардеробні кімнати. А в подарунок до всього цього- ГЕНЕРАТОР, який закриває всі потреби будинку в випадку відключень світла. Запрошую на перегляд саме тебе, бо після побачення з цим будинком ти вже не зможеш жити по-старому.