Позвонить Сообщение
Не платите до просмотра объекта и без договора

Сдам дом 137м2 в Тарасовка с., в Фастовском районе, Киевская обл.

49 800 грн /мес.
+39.1%
1 162 $
364 грн /m2

Площадь:
137 м2
Жилая площадь:
87 м2
Участок:
4 сот.
Комнат:
4

Этажей:
2

Евроремонт, два санузла

Код:
1901036
Обновлено:
09-04-2026
Просмотры:  61
Не платите до просмотра объекта и без договора
Агентство недвижимости
Діна Ткаченко
+3x-xxx Показать
Агентство недвижимости

Здам 2-поверховий будинок з власною зоною для відпочинку. Код об'єкта RH-217-871 Загальна площа становить 137 кв м., земельна ділянка - 4 сотки. Планування : - Перший поверх будинку - кухня-вітальня із виходом на терасу , кімната для гостей, гостьовий санвузол з душевою кабіною. - Другтй поверх - спальня з виходом на балкон. Дві кімнати -дитяча та гостьова, і санвузол з ванною. Є всі необхідні меблі, посуд та техніка для комфортного проживання. водопостачання – 5 артезіанських свердловин глибиною 65 метрів; встановлена фільтраційна система ; електрика – потужність 5 кВт; газ; каналізація; опалення – обігрів будинку за допомогою двоконтурного газового котла, радіаторів і системи «тепла підлога». Розвинена інфрастуктура - дитячим майданчиком, спортивною зоною, школами й дитячими садочками (у Боярці), магазинами – за 400 метрів від селища, медичними установами, міськими кав’ярнями та ресторанами, аптеками, зупинкою громадського транспорту. Також неподалік є спортивна школа , басейн. Поруч є ліс, річка / озеро. Будинок розташований на територіі закритого котеджного містечка яке знаходиться під цілодобовою охороною, також є відеоспостереження! На території встановлений загальний генератор, біля дому є два паркомісця під навісом . Вартість - 49,800 тис грн + комунальні послуги (електроенергія, газ, вивіз побутового сміття, охорона) + додатково вноситься залоговий платіж. Номер оголошення на сайті компанії: RH-217-871-BN.